Autoservis

Náš autoservis má již 30ti letou tradici a od počátku jsme se stali uznávaným partnerem motoristů.

Provádíme komplexní autoopravárenskou činnost, spolupracujeme s významnými partnery v oblasti motorismu, jako jsou pojišťovny, výrobci nebo dodavatelé autodílů. Zajišťujeme provedení ME a STK na klíč. Zajišťujeme odtahovou službu pomocí našich partnerů apod.

Provádíme přestavby automobilů na LPG, viz. samostatný odkaz.

Dodáváme a montujeme TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ  na všechny automobily včetně různých nádstaveb ,/např nosiče kol/
Našimi dodavateli jsou jak tuzemští dodavatelé např./SVC, HOOK /, tak zahraniční / BRINK, GALIA, WESTFALIA, AUTOHAK / a podobně.

 Zajišťujeme provedení EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL prostřednictvím certifikovaných firem.

Zajišťujeme provádění renovací filtrů pevných částic – dieselových motorů pomocí smluvních partnerů a to prakticky pro všechny značky. Čímž ušetříte až desítky tisíc korun. Podrobnosti na www.dpf-tech.cz

Provadíme montáže a dodávky denních světel,automatického rozsvědcování a další elektro opravy.

Nesázíme na kvantitu, ale na kvalitu za rozumnou cenu. Vyzkoušejte si nás!

V oblasti AUDIO provádíme mimo standardní montáže audiotechniky i montáže HF sad pro komunikaci mobilních telefonů. Zvyšuje se tím bezpečnost provozu a vyhovuje se vyhlášce o používání komunikačních prostředků za provozu. Současně zvyšuje komfort využívání mobilního telefonu zejména tzv. „chytrých telefonů.“Zabezpečovací technika

Provádíme:

- mechanické zabezpečení zpátečky téměř do všech vozů

- elektronické zabezpečení vozidla pomocí alarmu nebo imobilizéru

- ochranné značení autoskel pomocí pískování pod záštitou CEBIA - OCIS (s registrací vozidla v celé Evropě na dobu 10 let)

Tažná zařízení.

Šetřete čas a peníze .Námi namontovaným tažným zařízením si jdete už jen pro nový OTP a zápis  do velkého TP  na příslušný dopravní úřad.Odpadá vám tak návštěva STK v případě montáže svépomoci.

Ekologická likvidace vozidel.

Zajištění ME a STK tzv.na KLÍČ.

Zápatí